środa, października 16, 2019

Turniej Orlika O Puchar Premiera RP

     Turniej Orlika O Puchar Premiera RP

Uczniowie klas piątych i młodszych naszej szkoły zgłoszeni zostali do rozgrywek piłki nożnej na boiskach „Orlik". Zawody te odbywają się pod patronatem Premiera RP.
Po wstępnych eliminacjach na boisku „Orlik" w Działyniu, została wyłoniona drużyna chłopców, która reprezentuje naszą szkołę na kolejnych szczeblach rozgrywek.

W miniony piątek, 25 września 2015 roku, w ramach następnego etapu tych rozgrywek, nasi zawodnicy wyjechali do Gniezna na eliminacje wojewódzkie. Tam, na boisku „Orlik", przy ulicy Wrzesińskiej, nasi uczniowie z powodzeniem rywalizowali z zawodnikami gnieźnieńskich szkół, pokonując gnieźnieńską Dwójkę i Szkołę Języków Prymus. Pierwszy mecz zakończył się naszym zwycięstwem 3:2, w drugim padł wynik 4:2.

W obu meczach nasi zawodnicy pokazali niesamowitą ambicję i wolę walki do końcowego gwizdka, a dowodem tego jest to, że w obu meczach w początkowych minutach przegrywaliśmy, lecz chłopcy nie poddali się i walcząc do końca, potrafili osiągnąć korzystne rezultaty, wygrywając oba spotkania.

W zawodach w Gnieźnie nasza drużyna wystąpiła w następującym składzie: Radek Woźniak (bramkarz), Kacper Antkowiak (kapitan), Mikołaj Mroczek, Adam Twardowski, Szymon Twardowski, Mikołaj Rogowicz, Oliwier Kwacz, Mateusz Wojnowski, Hubert Rogowicz, Mateusz Moch. Opiekun drużyny – Włodzimierz Lebiotkowski.

Po wygraniu wojewódzkich eliminacji w Gnieźnie, przed nami, już 30 września 2015 roku, półfinał województwa wielkopolskiego w Wągrowcu. Spotkamy się tam z drużynami z Piły, Złotowa, Wągrowca, Czarnkowa i Szamotuł.

Turniej Orlika O Puchar Premiera RP – półfinał województwa Wielkopolskiego w piłce nożnej chłopców – Wągrowiec.

W środę, 30 września 2015 roku w Wągrowcu, odbyły się półfinały wojewódzkie w piłce nożnej chłopców o Puchar Premiera RP. W rozgrywkach tych uczestniczyli również uczniowie naszej szkoły. Mimo ambitnej postawy na boisku, osłabieni brakiem kapitana i czołowego zawodnika zespołu Kacpra Antkowiaka, nasi zawodnicy nie zrobili sobie prezentu z okazji „Dnia Chłopca" i nie awansowali do Finału Wojewódzkiego.

Nasi chłopcy godnie reprezentowali szkołę w Kłecku, dzielnie walczyli, a mecze były wyrównane, pełne dramaturgii i zwrotów akcji. Rozegraliśmy trzy spotkania z zawodnikami ze szkół z Wągrowca (wynik 2:5), Szamotuł (1:2) i Trzcianki (1:4). Ostatecznie zajęliśmy IV miejsce w półfinale wojewódzkim, co dla tych młodych i cały czas rozwijających się chłopców jest dużym sukcesem.

Nasza drużyna wystąpiła w następującym składzie: Adrian Adamski (bramkarz), Mikołaj Rogowicz (kapitan), Radosław Woźniak (po kontuzji palców naszego bramkarza A. Adamskiego, Radek zastąpił go w bramce i bardzo dobrze wywiązał się z tego zadania), Mikołaj Mroczek, Adam Twardowski, Szymon Twardowski, Oliwier Kwacz, Mateusz Wojnowski, Hubert Rogowicz, Mateusz Moch. Opiekun drużyny – Włodzimierz Lebiotkowski.

NJU
Dzisiaj jest: Środa
16 Października 2019
Światowy Dzień Żywienia i Walki z
Głodem
Imieniny obchodzą
Ambroży, Aurelia, Dionizy, Florentyna,
Galla, Gallina, Gaweł, Gerard, Gerarda,
Gerhard, Grzegorz, Radzisław

Do końca roku zostało 77 dni.
Zodiak: Waga
 • Galeria Szkoły
 • Galeria Szkoły
 • Galeria Szkoły
 • Galeria Szkoły
 • Galeria Szkoły
 • Galeria Szkoły
 • Galeria Szkoły
 • Galeria Szkoły
 • Galeria Szkoły
 • Galeria Szkoły
 • Galeria Szkoły
 • Galeria Szkoły
 • Galeria Szkoły
 • Galeria Szkoły
 • Galeria Szkoły
 • Galeria Szkoły
 • Galeria Szkoły
 • Galeria Szkoły
 • Galeria Szkoły
 • Galeria Szkoły
 • Galeria Szkoły
 • Galeria Szkoły
 • Galeria Szkoły
 • Galeria Szkoły
 • Galeria Szkoły
 • Galeria Szkoły
 • Galeria Szkoły
 • Galeria Szkoły
 • Galeria Szkoły
 • Galeria Szkoły
 • Galeria Szkoły
 • Galeria Szkoły
 • Galeria Szkoły
 • Galeria Szkoły
 • Galeria Szkoły
 • Galeria Szkoły
 • Galeria Szkoły
 • Galeria Szkoły
 • Galeria Szkoły
 • Galeria Szkoły
 • Galeria Szkoły
 • Galeria Szkoły

Statystyki

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj157
mod_vvisit_counterWczoraj380
mod_vvisit_counterW tym tygodniu1568
mod_vvisit_counterW poprzednim tygodniu3479
mod_vvisit_counterW tym miesiącu7818
mod_vvisit_counterW zeszłym miesiącu21924
mod_vvisit_counterŁącznie1907149

Obecnie jest: 111 nie zalogowanych online
Twoje IP: 3.227.249.234
 , 
Dzisiaj jest : Paź 16, 2019