czwartek, października 19, 2017

Komunikat z Mistrzostw Rejonu Poznań Teren Wschód w piłce ręcznej chłopców szkół podstawowych

Komunikat z Mistrzostw Rejonu Poznań Teren Wschód w piłce ręcznej chłopców szkół podstawowych

      Dnia 26 stycznia 2011 roku w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Kłecku odbyły się Mistrzostwa rejonu Poznań Teren Wschód w piłce ręcznej chłopców.

W zawodach uczestniczyły reprezentacje pięciu szkół Rejonu Poznań Teren Wschód – mistrzów następujących powiatów: wrzesińskiego (SSP 6 Września), jarocińskiego (SP 2 Jarocin), śremskiego (SP 6 Śrem), poznańskiego ziemskiego II (SP 1 Luboń) oraz gospodarzy -  gnieźnieńskiego (SP Kłecko).

Mecze stały na dobrym poziomie, zawodnicy walczyli ambitnie do końca o jak najlepszy wynik.

Zwycięzca turnieju uzyskał awans do kolejnego etapu rozgrywek – półfinału wojewódzkiego.

Mecze rozgrywano systemem „każdy z każdym”.

Zanotowano następujące wyniki:

SP Kłecko – SSP 6 Września           (4:6) 8:6

SP 6 Śrem – SP 1 Luboń                 (2:7) 9:10

SP 2 Jarocin – SSP 6 Września        (1:5) 1:12

SP Kłecko – SP 6 Śrem                   (8:1) 12:3

SP 1 Luboń – SP 2 Jarocin              (6:3) 9:8

SSP 6 Września – SP 6 Śrem           (9:3) 13:6

SP Kłecko – SP 1 Luboń                   (3:1) 11:3

SP 2 Jarocin – SP 6 Śrem                (6:4) 7:7

SSP 6 Września – SP 1 Luboń          (7:2) 10:4

SP Kłecko – SP 2 Jarocin                (4:4) 10:6

TABELA MISTRZOSTW REJONU POZNAŃ TEREN WSCHÓD:

1. SP Kłecko                           8       41 - 18

2. SSP 6 Września                  6       41 - 19

3. SP 1 Luboń                        4       26 - 38

4. SP 2 Jarocin                       1       22 - 38

5. SP 6 Śrem                          1       25 - 42

Najwięcej bramek w turnieju (15) strzelił Jacek Dzikowski z SP 2 Jarocin.

Zawody sędziował pan Michał Witt z Gniezna.

Zwycięzcy, drużyna Szkoły Podstawowej w Kłecku wystąpiła w następującym składzie: Kacper Gręzicki (kapitan), Daniel Wojciechowski (bramkarz), Adrian Chopcia, Dawid Domagała, Szymon Przygocki, Adam Banicki, Krzysztof Radkiewicz, Marcin Stalica, Eryk Pniewski, Bartłomiej Maćkowiak, Jakub Ogórkiewicz, Michał Kotoński i Bartosz Wiśniewski.

Zespół z Kłecka wygrał zawody w dobrym stylu, wkładając wiele ambicji, determinacji i woli walki, a wszystko to poparte było dobrymi umiejętnościami technicznymi i dobrą grą zespołową drużyny.

Organizator turnieju:

Włodzimierz Lebiotkowski

NJU
Dzisiaj jest: Czwartek
19 Października 2017
Imieniny obchodzą
Ferdynand, Fryda, Pelagia, Pelagiusz,
Piotr, Siemowit, Skarbimir, Toma,
Ziemowit

Do końca roku zostało 74 dni.
Zodiak: Waga
  • Galeria Szkoły
  • Galeria Szkoły
  • Galeria Szkoły
  • Galeria Szkoły
  • Galeria Szkoły
  • Galeria Szkoły
  • Galeria Szkoły
  • Galeria Szkoły
  • Galeria Szkoły
  • Galeria Szkoły
  • Galeria Szkoły
  • Galeria Szkoły
  • Galeria Szkoły
  • Galeria Szkoły
  • Galeria Szkoły
  • Galeria Szkoły
  • Galeria Szkoły
  • Galeria Szkoły
  • Galeria Szkoły
  • Galeria Szkoły
  • Galeria Szkoły
  • Galeria Szkoły
  • Galeria Szkoły
  • Galeria Szkoły
  • Galeria Szkoły
  • Galeria Szkoły
  • Galeria Szkoły
  • Galeria Szkoły
  • Galeria Szkoły
  • Galeria Szkoły
  • Galeria Szkoły
  • Galeria Szkoły
  • Galeria Szkoły
  • Galeria Szkoły
  • Galeria Szkoły
  • Galeria Szkoły
  • Galeria Szkoły
  • Galeria Szkoły
  • Galeria Szkoły
  • Galeria Szkoły
  • Galeria Szkoły
  • Galeria Szkoły

Statystyki

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj331
mod_vvisit_counterWczoraj858
mod_vvisit_counterW tym tygodniu2402
mod_vvisit_counterW poprzednim tygodniu4122
mod_vvisit_counterW tym miesiącu10611
mod_vvisit_counterW zeszłym miesiącu23357
mod_vvisit_counterŁącznie1420690

Obecnie jest: 16 nie zalogowanych online
Twoje IP: 54.166.203.76
 , 
Dzisiaj jest : Paź 19, 2017